Su gimtadieniu

Šiame vingiuotame  gyvenimo kelyje, Tu esi ta (tas), su kuria (kuriuo) noriu važiuoti kartu. Su gimtadieniu mieloji (mielasis)!

Sveikinimai su gimtadieniu

Tegul ryškiausi gyvenimo džiaugsmai nušviečia Tau kelią, o kiekvienos dienos kelionė priartina Tave prie svajonių išsipildymo! Su gimtadieniu!

Sveikinimai su gimtadieniu
Su gimtadieniu

Tikiuosi, kad ši Tavo diena bus kupina meilės, šypsenų ir daug gražių akimirkų! Tegu visi Tavo gimtadienio norai išsipildo. Su gimtadieniu!

Su gimtadieniu!

Su gimtadieniu! Tegul būna šviesu ir šilta už lango bei Tavo (Jūsų) širdyje. Linkiu gyventi nuolatinėje harmonijos su savimi ir su supančiu pasauliu bei paneigti teiginį, kad laimė yra tik akimirka. Tegul Tavo (Jūsų) laimė bus matuojama metais.

Su gimtadieniu!

Linkime Jums geros sveikatos ir ilgų gyvenimo metų, aplinkinių pagarbos, ir artimųjų meilės. Tegul kiekviena Jūsų gyvenimo diena būna užpildyta laime, mažais kasdieniais džiaugsmais bei įdomiais susitikimais, ir kiekvieną rytą jus tepasveikina jauki saulės šiluma bei artimųjų šypsenos! Su gimtadieniu!

Su gimtadieniu!

Su gimtadieniu! Tegul padovanotų gėlių aromatas bei mylinčių žmonių dėmesys užpildo šią dieną džiaugsmingomis akimirkomis. Linkiu, kad išsipildytų visos svajonės, o kiekviena Tavo gyvenimo diena būtų kupina džiaugsmo, laimės bei sėkmės.

Gimtadienio sveikinimas

Tegul visur ir visada Tave lydi sėkmė, meilė ir laimė. Linkiu tvirtai atsistoti ant kojų ir visada jausti palaikymą šalia. Tegul į Tavo namų langus visada šviečia saulė, o viduje karaliauja gėris, jaukumas bei tarpusavio supratimas. Su Gimtadieniu!

Gimtadienio sveikinimai

Tegul dovanotų gėlių aromatas ir mylinčių žmonių dėmesys suteikia malonių gimtadienio akimirkų ir daug džiaugsmo! Su gimtadieniu!

Gimtadienio sveikinimai
Su gimtadieniu
Linkiu tik šviesių dienų,
Daug meilės, džiaugsmo ir juoko.
Linkiu ištikimų draugų,
Bei visko, kas šioje žemėje nuostabu!
Su gimtadieniu!
Su gimtadieniu

Miela drauge. Linkiu, kad Tavo gyvenimas būtų kupinas meilės ir moteriškos laimės, kad artimieji suteiktų džiaugsmą, meilę ir šilumą, kad draugai visada suprastų, ir palaikytų, o kolegos gerbtų bei brangintų. Tegul išsipildo visos Tavo svajonės. Su gimtadieniu!

Su gimtadieniu

Su gimtadieniu! Linkime puikios sveikatos, neišmatuojamos laimės, tikros meilės, sėkmės, norų išsipildymo! Tegul gyvenimas alsuoja teigiamomis emocijomis, ištikimais draugais bei džiugiomis akimirkomis.

Su gimtadieniu

Linkime geros sveikatos, klestėjimo, sėkmės, džiaugsmo, laimės, gerumo, meilės, puikios nuotaikos bei daug gražių gyvenimo akimirkų. Tegul šiluma ir jaukumas visada užpildo Tavo namus ir širdį, o norai išsipildo vien pagalvojus apie juos. Su gimtadieniu!

Su gimimo diena
Susikaupė širdy ir išmintis, ir patyrimas,
Ir nueitų dienų graži rimtis.
Tai, kas praėjo, kas jau buvo –
Kaip kraitis, dovana arba lemtis.
O būsimieji metai tegul būna
Praėjusių brandus ir ilgas tęsinys!
Su Gimimo diena!
Su Gimtadieniu

Tegul ši nuostabi diena atneša daug šypsenų ir linksmo juoko, o visi ateinantys metai tebūnie Tau ypatingi, nešantys tik gėrį ir laimę. Su gimimo diena brangioji (-usis)!

Gimtadienio sveikinimas
Linkiu aš Tau sparnuoto skrydžio,
Ir mėlyno vilčių dangaus,
O taip pat svajonių tokio dydžio,
Kiek tik telpa širdyje žmogaus!
Su Gimtadieniu!
Su gimtadieniu

Linkiu daug laimingų gyvenimo akimirkų. Tegul pildosi visos Tavo svajonės. Su Gimtadieniu!

Su gimtadieniu

Linkiu laimės, meilės, drąsių svajonių ir jų išsipildymo. Tegul gyvenimo kelyje sutikti žmonės džiugina Tavo širdį, padeda augti, tobulėti bei tapti stipresniu žmogumi. Su Gimtadieniu!

Su gimtadieniu

Tegul bėdos Tave aplenkia, o pasiekimai džiugina,
Tegul supa Tave tik geri draugai, o artimųjų šiluma šildo net iš tolo,
Tegul šypsena nedingsta nuo Tavo veido, o laimė tampa nuolatine palydove.
Smagaus gimtadienio ir skanaus torto!

Gimtadienio sveikinimas

Linkiu Jums negęstančios energijos, geros sveikatos, artimųjų supratimo bei meilės, svajonių išsipildymo ir dar daug džiugių gyvenimo akimirkų. Su Gimtadieniu!

Su gimtadieniu

Būk laiminga, sėkminga, turtinga ir žinoma mylima. Tegul bėdos Tave aplenkia, o gyvenimo džiaugsmai persekioja. Išlik tokia jauna ir nuostabi amžinai. Su Gimtadieniu brangioji!

Su gimtadieniu
Linkiu Tau iš visos širdies,
Daug laimės, džiaugsmo ir vilties,
Šiltų, jaukių ir meilės kupinų namų,
Ir žinoma, labai gerų draugų!
Su Gimimo diena!
Su gimimo diena!

Linkėti laimės – įprasta ir sena, linkėt sveikatos Tau dar per anksti. Linkiu ugnies, kuri širdy rusena ir daug tikrų draugų painiam gyvenimo kely! Su gimimo diena!

Su gimimo diena!

Su gimtadieniu! Linkiu daug džiaugsmingų ir laimingų gyvenimo akimirkų, didelių svajonių ir jų išsipildymo, begalinės sėkmės, ir skanaus torto!

Su gimimo diena!

Su gimimo diena! Laimės, sveikatos ir sėkmės visur ir visada. Linkiu, kad pildytųsi visos Tavo svajonės, kad kiekviena diena atneštų į Tavo gyvenimą daug džiaugsmingų akimirkų ir kad Tave suptų tik tikri draugai bei geri žmonės!

Su gimtadieniu

Su gimtadieniu! Linkiu Tau didžiulės laimės, geros sveikatos, tikros meilės, begalinės sėkmės ir gražių, išsipildančių svajonių! Tegul Tavo gyvenimas būna kupinas gerų emocijų, tikrų draugų ir laimingų akimirkų!

Gimtadienio sveikinimai

Padovanok šią dieną sau - paklausyk vėjo, pasigėrėk gėlės žydėjimu, nusišypsok saulei, pamojuok debesėliui. Pajusk, kad šiandiena Tu esi pati svarbiausia šiame pasaulyje, nes šiandien Tavo Gimimo diena.. Būk laiminga! Labai laiminga..

Mintys, žodžiai, posakiai

Žodžiai apie mamą
Motinos savo vaikų rankas laiko trumpai, tačiau jų širdis - amžinai.