Velykinis sveikinimas

Tegul angelas apsaugo nuo negandų, tegul Dievo malonė neapleidžia širdies. Linkiu stebuklų, pavasario šilumos, klestėjimo ir ramybės. Su Šv. Velykomis mielieji!

Velykų sveikinimai

Nuoširdžiausi ir šilčiausi sveikinimai skrieja Jums ant angelo sparnų! Tegul Dievas užpildo Jus gyvenimo džiaugsmu ir tikėjimo ramybe, tegul suteikia tyrumą Jūsų mintims. Tegul Kristaus prisikėlimo džiaugsmas gyvena širdyje ir teikia vilties. Su Šv. Velykomis! 

Velykų sveikinimai

Tegul ši nuostabi šventė pražysta Jūsų sieloje šiluma, gėriu, šviesiomis svajonėmis ir naujais siekiais! Tegul artimųjų meilė lydi Jus visur ir visada! Linksmų Šv. Velykų! 

Su Šv. Velykomis

Linkiu pavasariško jaukumo Jūsų namuose, šilumos ir meilės Jūsų širdyse, sėkmės ir ryžto Jūsų darbuose. Su Šv. Velykomis mielieji!

Velykiniai sveikinimai

Du gaideliai žirnius kūlė, jų kiaušiniai susidūrė! Pirmą dieną mėlynavo, antrą dieną pažaliavo. Mainėsi visom spalvom! Su Velykom! Su šventom! 

Sveikinimai su velykom

Su Šv. Velykomis mielieji! Tegul su šia gražia pavasario švente Jūsų namus ir širdis užlieja meilė, ramybė, džiaugsmas ir tikėjimas!

Sveikinimai su velykom

Linkime daugiau supratimo ir meilės, daugiau gerumo ir laimės jausmo Jūsų širdyse, šilumos Jūsų namuose, bei pakilios pavasarinės nuotaikos! Su Šv. Velykomis mielieji!

Mintys, žodžiai, posakiai